Samochody dostawcze
Auta dostawcze najnowsze oferty sprzedaży zobacz w kategorii samochody dostawcze - dostawczaki.pl
Mercedes-Benz Sprinter
ESP (stabilizacja toru jazdy) , ASR (kontrola trakcji) , Immobilizer , Poduszka powietrzna pasażera ...Прушкув
Citroen Jumper
Mrągowo
IVECO Daily
Częstochowa
Fiat Ducato
Гдыня
Mercedes-Benz Sprinter
Słupsk
Renault Mascott
ASR (kontrola trakcji) , ESP (stabilizacja toru jazdy) , Poduszka powietrzna kierowcy , Wspomaganie kierownicy ...Klucze
Mercedes-Benz Atego
Hak ...Męcinka
Volkswagen Multivan
Alarm , ASR (kontrola trakcji) , Asystent pasa ruchu , Immobilizer ...Wersja wyposażenia: 2.0 BiTDI L1 Highline 4Motion ...Warszawa
Citroen Jumper
Immobilizer , Poduszka powietrzna kierowcy , Wspomaganie kierownicy , Bluetooth ...Katowice
Ford Courier
Immobilizer , Poduszka powietrzna kierowcy , Wspomaganie kierownicy , Bluetooth ...Katowice
Opel Movano
ASR (kontrola trakcji) , ESP (stabilizacja toru jazdy) , Immobilizer , Poduszka powietrzna kierowcy ...Katowice
IVECO Daily
Błonie
Opel Movano
Wrocław
Renault Master
Wrocław
Opel Movano
Wrocław
Opel Movano
Wrocław
Fiat Ducato
Swadzim
Volkswagen Caddy
Alarm , Poduszka powietrzna kierowcy , Alufelgi , Centralny zamek ...powiat przysuski
Volkswagen Transporter
Słomniki
Opel Movano
ASR (kontrola trakcji) , Immobilizer , ESP (stabilizacja toru jazdy) , Poduszka powietrzna kierowcy ...Słomniki
Renault Master
Warszawa
Fiat Ducato
Poduszka powietrzna kierowcy , Poduszka powietrzna pasażera , Immobilizer , Centralny zamek ...powiat poznański
Volkswagen Transporter
Koszalin
Renault Master
ASR (kontrola trakcji) , ESP (stabilizacja toru jazdy) , Immobilizer , Poduszka powietrzna kierowcy ...Zabrze
Volkswagen Transporter
Lubichowo
Ford Transit
Bielsko-biała
Opel Movano
Krakow
Peugeot Boxer
ABS , ASR (kontrola trakcji) , Centralny zamek , Elektryczne szyby przednie ...Gryfice BDO:000249367
Citroen Jumper
Alarm , ESP (stabilizacja toru jazdy) , ASR (kontrola trakcji) ...Sucha beskidzka
Volkswagen Transporter
Tuchów
Samochody dostawcze FAQ:
Jakie samochody dostawcze do 10 tys. zł?
Dziesięć tysięcy na zakup samochodu dostawczego to dość mała kwota, która sprawia, że wybór nie jest specjalnie wielki, lecz wciąż da się zakupić sprawne auto w tej cenie. Trzeba jednak skupić się przede wszystkim na mocno wysłużonych dostawczakach, które pochodzą z przełomu XX i XXI wieku.
Spośród dużych aut dostawczych w cenie do 10 tysięcy złotych jednym z niewielu wyborów może być na przykład Peugeot Boxer pierwszej generacji. Przy odrobinie szczęścia można trafić nawet na model po faceliftingu, który miał miejsce w 2002 roku. Poszukać można również bliźniaków tego modelu takich jak Citroen Jumper oraz Fiat Ducato.
Znaczne większe szanse na samochód dostawczy będziemy mieli gdy zdecydujemy się na zakup kombivana. Dostawczaki takiej wielkości to na przykład Peugeot Partner lub Citroen Berlingo pierwszej generacji, czy też również pochodzące z Francji Renault Kangoo. Dobrą alternatywą jest także Opel Combo C, czyli kompaktowy kombivan powstały na bazie Opla Corsa, którego dziś można również dostać poniżej 10 tysięcy złotych.
Jakie samochody dostawcze do 20 tys. zł?
20 tysięcy złotych to budżet, który będzie w stanie pozwolić firmie zaopatrzyć się w całkiem niezły samochód dostawczy. Na mniej niż kilkunastoletnie egzemplarze trudno jednak liczyć, chyba że chcemy zakupić niewielkiego kombivana.
Gdy dysponujemy kwotą rzędu 20 tysięcy złotych możemy być już praktycznie pewni, że znajdziemy pełnowymiarowe auto dostawcze, które będzie w stanie posłużyć przez 2-3 lata bez konieczności wykonywania bardzo kosztownych napraw. Do takich samochodów należy na przykład rodzina Fiat Ducato/Peugeot Boxer/ Citroen Jumper, a dokładniej druga generacja tych modeli, która zadebiutowała w 2006 roku. Za 20 tysięcy będziemy w stanie kupić egzemplarze z pierwszych lat produkcji.
Niezły jest także wybór aut klasy średniej. Wśród nich znajdziemy na przykład Opla Vivaro pierwszej generacji po faceliftingu z 2006 roku. To samo można powiedzieć o Renault Trafic po tym samej restylizacji.
Licząc na około 10-letnie auto warto postawić na kombivany takie jak na przykład Peugeot Partner, bądź Volkswagen Caddy.
Jakie samochody dostawcze do 30 tys. zł?
Wiele firm chcąc powiększyć swoją flotę aut dostawczych decyduje się na zakup używanego egzemplarza. Właśnie na taki można liczyć dysponując kwotą 30 tysięcy złotych, W jej wypadku kupno około 10-letniego lub młodszego samochodu dostawczego jest już względnie możliwe. Oczywiście im mniejsze auto na tym młodszego dostawczaka można liczyć.
Gdy interesuje nas zakup możliwie jak najmłodszego auta dostawczego do 30 tysięcy złotych to najlepiej jest kupić kombivana. W tej cenie dostaniemy kilkuletniego Fiata Fiorino, czyli jedno z najmniejszych aut dostawczych dostępnych na rynku. Jedną z opcji jest też Dacia Dokker. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na mające po 6-8 lat egzemplarze takich modeli jak Citroen Berlingo, Volkswagen Caddy, czy też Peugeot Partner.
Jeśli zależy nam na aucie większym to trzeba patrzeć już na mające około 10 lat egzemplarze takich modeli jak na przykład Renault Trafic, Mercedes Vito, Citroen Jumper czy też Fiat Ducato. Z takim budżetem można też znaleźć na przykład Renault Master.
Jakie samochody dostawcze do 40 tys.zł?
Wybór odpowiedniego używanego auta dostawczego potrafi być naprawdę sporym wyzwaniem. Z kwotą 40 tysięcy złotych można już jednak liczyć na całkiem bogaty wybór, gdyż takich aut jest nawet kilka tysięcy w naszym kraju. Jakie samochody dostawcze dostaniemy do 40 tysięcy złotych?
Dysponując kwotą rzędu 40 tysięcy złotych możemy pomyśleć o zakupie mającego mniej niż 10 lat Renault Master. Dotyczy to również rywali tego modelu takich jak Fiat Ducato, Peugeot Expert czy też Citroen Jumper.
Znacznie ciekawszą propozycję mogą jednak stanowić samochody takie jak Renault Trafic czy też Opel Vivaro. Za takie pieniądze jest możliwy zakup tych średniej klasy dostawczaków w wieku około 7-8 lat. Podobnie kształtują się również ceny Fiata Scudo, bądź Peugeota Expert.
Najmłodsze auta dostawcze do 40 tysięcy złotych nie różnią się zbytnio od tych które zakupimy w cenie do 30 tysięcy złotych. Należą do nich takie auta jak Fiat Fiorino, Peugeot Partner, Dacia Dokker, Citroen Berlingo i tym podobne. Mowa więc o kombivanach, które jednak są dość użyteczne w miastach.
Jakie samochody dostawcze do 50 tys. zł?
Zastanawiasz się jakie auto dostawcze kupić do 50 tysięcy złotych? Taka kwota jest już naprawdę blisko tych, które pozwalają na zakup fabrycznie nowego dostawczaka, Tak naprawdę jeszcze kilka lat temu pozwoliłaby na to, lecz dziś można myśleć jedynie autach używanych. Wśród nich wybór jest jednak naprawdę bogaty.
50 tysięcy złotych to już naprawdę niezła suma, dzięki której zakup używanego dostawczaka z segmentu E nie będzie większym problemem. Najmłodsze auta dostępne w tej kwocie to jednak przede wszystkim kombivany takie jak Fiat Doblo, Peugeot Partner, Fiat Fiorino, bądź Ford Transit Connect. Za 50 tysięcy złotych bez większych problemów można kupić maksymalnie 4-letnie egzemplarze tych modeli.
Chcąc kupić duże auto dostawcze wybór również jest niezły. Do dyspozycji jest na przykład Ford Transit w wieku około 5-7 lat, Opel Movano z podobnym wiekiem, czy też nieco mniejsze samochody takie jak Renault Trafic. Ciekawą propozycją może być również Renault Master, czyli jedno z najpopularniejszych aut dostawczych w naszym kraju.
Jakie samochody dostawcze do 80 tys. zł?
80 tysięcy złotych to kwota w pełni wystarczająca do zakupu niewielkiego auta dostawczego z nadwoziem typu kombivan w stanie fabrycznym. Może ona jednak pozwolić również na zakup pełnowymiarowego dostawczaka, który na karku będzie miał zaledwie kilka lat.
Chcąc zakupić nowy samochód dostawczy w kwocie do 80 tysięcy złotych wybór jest całkiem niezły. Dostępne są najmniejsze modele czyli Fiat Fiorino oraz Ford Transit Courier. Nieco większa propozycja to na przykład Renault Express. Tak naprawdę za taką kwotę dostaniemy większość kombivanów dostępnych na rynku. Znalezienie nowego dostawczaka z segmentu D lub E jest jednak trudniejsze.
Licząc na auto większe niż kombivan warto postawić na samochód dostawczy z segmentu D lub E. Taka decyzja oznacza jednak to, że trzeba kupić używany egzemplarz. Przy takiej kwocie możliwości są jednak ograniczone, gdyż co najwyżej da się zakupić 2/3-letni samochód, który będzie w stanie służyć przez długie lata. Modeli, które są szczególne dla tego segmentu już praktycznie nie ma.